ECA-1VM471B
Panasonic
Electrolytic Aluminum Capacitor - 470 µF - 35 V - 20% - 10 X 16mm - Radial - 5 mm - 550 mA - 2000h - 85°C.
RoHS Compliant
Box Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: ECA1VM471B
  • Parça Numarası:
    ECA-1VM471B
    EAR99
    2000
  • Capacitance Value:
    470 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Size:
    10 x 16 mm
  • Voltage:
    35 VDC