35SVPK82M
Panasonic
Cap Aluminum Polymer 82uF 35VDC 20%( 8 X 6.9mm) SMD 0.025 Ohm 960mA 1000h 125C T/R
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Reel Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +