- JW1FSN-B-DC24V
JW1FSN-B-DC24V
Panasonic Electronic Components
Power Relay 24VDC 10A SPDT (( 28.6mm 12.8mm 20mm)) Through Hole
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
Non-Uyumlu
Certificate of Compliance Guarantee
tanım
Search Keywords: JW1FSNBDC24V
şartname
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
satıcı:Panasonic Electronic Components
Parça Numarası:JW1FSN-B-DC24V
Ölçü Birimi:Per Each
RoHS :No
HTS:8536410050
COO:TH
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
100 -
Relay Construction:Non-Latching
AC Coil Voltage:N/A
DC Coil Voltage:24 V
Contact Arrangement:SPDT
Mounting:Through Hole
Termination Style:PC Pin
Push to Test Button:No
Led Indicator:No
Operating Temperature:-40 to 85 °C
Coil Resistance:1.1 KOhm
kaynaklar
Product Changes
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
Stokta:
88
Hemen gönderilebilir
Buy all 88 in-stock or the regular minimum order quantity of 100