- JTN1AS-TMP-F-DC12V
JTN1AS-TMP-F-DC12V
Panasonic Electronic Components
Power Relay 12VDC 30A SPST-NO(32.2x27.4x27.9)mm Top Mount
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
BOX Paketleme
tanım
Search Keywords: JTN1ASTMPFDC12V
şartname
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
satıcı:Panasonic Electronic Components
Parça Numarası:JTN1AS-TMP-F-DC12V
Ölçü Birimi:Per Each
RoHS :Yes
HTS:8536410050
COO:TH
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
50 -
Relay Construction:Non-Latching10725
AC Coil Voltage:N/A
DC Coil Voltage:12 V
Contact Arrangement:SPST-NO10703
Mounting:Top Mount10716
Termination Style:Quick Connect/PC Pin10727
Push to Test Button:No10724
Led Indicator:No10708
Operating Temperature:-55 to 85 °C