- JM1AN-ZTMP-DC12V
JM1AN-ZTMP-DC12V
Panasonic Electronic Components
Electromechanical Relay 12VDC 160Ohm 20A SPST-NO (31x28.5x19.5)mm Top Mount Power Relay
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ
Не соблюдается
Discontinued & Replaced
Bulk Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание
Search Keywords: JM1ANZTMPDC12V
спецификация
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Артикул / №:JM1AN-ZTMP-DC12V
Единица измерения:Per Each
RoHS:No
HTS:8536490075
COO:TH
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
50 -
Relay Construction:Non-Latching
AC Coil Voltage:N/A
DC Coil Voltage:12 V
Contact Arrangement:SPST-NO
Maximum Current Rating:20 A
Mounting:Top Mount
Termination Style:0.25Quick Connect
Push to Test Button:No
Led Indicator:No
Operating Temperature:-40 to 60 °C