- HE1AN-DC24V
HE1AN-DC24V
Panasonic Electronic Components
Power Relay 24VDC 30A SPST-NO(50mm 33mm 46.2mm) Plug-In
tanım
Search Keywords: HE1ANDC24V
şartname
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
satıcı:Panasonic Electronic Components
Parça Numarası:HE1AN-DC24V
Ölçü Birimi:Per Each
RoHS :Yes
HTS:8536410050
COO:JP
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
20 -
Relay Construction:Non-Latching
AC Coil Voltage:N/A
DC Coil Voltage:24 V
Contact Arrangement:SPST-NO
Mounting:Connector
Termination Style:Quick Connect
Push to Test Button:No
Led Indicator:No
Operating Temperature:-50 to 55 °C