- ALFG2PF24
ALFG2PF24
Panasonic Electronic Components
Power Relay 24VDC 31A SPST-NO (30.1mm 15.7mm 23.3mm) THT
tanım
Search Keywords: ALFG2PF24
şartname
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
satıcı:Panasonic Electronic Components
Parça Numarası:ALFG2PF24
Ölçü Birimi:Per Each
RoHS :Yes
HTS:8536410020
COO:TH
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
50 -
Relay Construction:Non-Latching
AC Coil Voltage:N/A
DC Coil Voltage:24 V
Contact Arrangement:SPST-NO
Mounting:Through Hole
Termination Style:PC Pin
Push to Test Button:No
Led Indicator:No
Operating Temperature:-40 to 60 °C