- ALF1PF12
ALF1PF12
Panasonic Electronic Components
Power Relay 12VDC 25A SPST-NO(27.6x15.7x23.3)mm THT
tanım
Search Keywords: ALF1PF12
şartname
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
satıcı:Panasonic Electronic Components
Parça Numarası:ALF1PF12
Ölçü Birimi:Per Each
RoHS :Yes
HTS:8543709860
COO:TH
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
50 -
Relay Construction:Non-Latching
AC Coil Voltage:N/A
DC Coil Voltage:12 V
Contact Arrangement:SPST-NO
Mounting:Through Hole
Termination Style:PC Pin
Push to Test Button:No
Led Indicator:No
Operating Temperature:-40 to 60 °C