- G9EJ-1-E-UVD-DC12
G9EJ-1-E-UVD-DC12
Omron Electronics
Power Relay 12VDC 15A SPST-NO(44x27x30)mm Flange
tanım
Search Keywords: G9EJ1EUVDDC12
şartname
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
satıcı:Omron Electronics
Parça Numarası:G9EJ-1-E-UVD-DC12
Alias/AKA:G9EJ1EUVDDC12BYOMR1
Ölçü Birimi:Per Each
RoHS :Yes
HTS:8536490075
COO:CN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
10 -
Relay Construction:Non-Latching
AC Coil Voltage:N/A
DC Coil Voltage:12 V
Contact Arrangement:SPST-NO
Mounting:Flange Mount
Termination Style:Solder
Push to Test Button:No
Led Indicator:No
Operating Temperature:-40 to 70 °C
Coil Resistance:120 Ohm