G7L-2A-BUBJ-CB-DC24
Omron Electronics
General Purpose Relays DPST-NO 24VDC
RoHS Compliant
Tray Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: G7L2ABUBJCBDC24
  • Parça Numarası:
    G7L-2A-BUBJ-CB-DC24
  • DC Coil Voltage:
    24 V
  • Maximum Current Rating:
    25 A
  • Termination Style:
    Screw Terminal
  • Operating Temperature:
    -25 to 60 °C