- G6K-2F-DC24
G6K-2F-DC24
Omron Electronics
Signal Relay 24VDC 1A DPDT( (10mm 7.8mm 5.2mm)) SMD
tanım
Search Keywords: G6K2FDC24
şartname
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
satıcı:Omron Electronics
Parça Numarası:G6K-2F-DC24
Ölçü Birimi:Per Each
RoHS :Yes
HTS:8536490050
COO:JP
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
500 -
Relay Construction:Non-Latching12534
AC Coil Voltage:N/A
DC Coil Voltage:24 V
Contact Arrangement:DPDT12514
Maximum Current Rating:2 A
Mounting:Surface Mount12526
Operating Temperature:-40 to 70 °C
Dimension:10 x 6.5 x 5.2 mm
Termination Style:Gull Wing12536
Coil Current:4.6 mA