- G4W-1114P-US-TV8-HP-DC12
G4W-1114P-US-TV8-HP-DC12
Omron Electronics
Power Relay 12VDC 15A SPST-NO(30.48x19.55x30.48)mm THT
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Certificate of Compliance Guarantee
tanım
Search Keywords: G4W1114PUSTV8HPDC12
şartname
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
satıcı:Omron Electronics
Parça Numarası:G4W-1114P-US-TV8-HP-DC12
Ölçü Birimi:Per Each
RoHS :Yes
HTS:8536490075
COO:CN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
50 -
Relay Construction:Non-Latching
AC Coil Voltage:N/A
DC Coil Voltage:12 V
Contact Arrangement:SPST-NO
Maximum Current Rating:15 A
Mounting:Through Hole
Termination Style:PC Pin
Push to Test Button:No
Led Indicator:No
Operating Temperature:-25 to 55 °C
Coil Resistance:180 Ohm