G3VM-401VY(TR05)
G3VM-401VY(TR05)
Omron Electronics
Stokta: 750
MİN SİPARİŞ: 10
VIEW PRODUCT
Older Equivalent
G3VM-402J
G3VM-402J
Omron Electronics
Stokta: 657
MİN SİPARİŞ: 10
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
MOS FET SSR - SPST-NO - Load 400 V 110 mA - Input 7.5mA (typ) - 4-pin SOP - -40°C to 110°C
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Tube Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +