- D3V-21G1M-1C4A-K
D3V-21G1M-1C4A-K
Omron Electronics
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Short Hinge Lever Quick Connect 21A 250VAC 250VDC 1.23N Screw Mount
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
tanım
Search Keywords: D3V21G1M1C4AK
şartname
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
satıcı:Omron Electronics
Parça Numarası:D3V-21G1M-1C4A-K
Ölçü Birimi:Per Each
RoHS :Yes
HTS:8536509040
COO:ID
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
100 -
Mounting:Through Hole
Pole Throw Configuration:SPDT
Switch Configuration:N.O./N.C.
Actuator Material/Style:Stainless Steel/N/A/Short Hinge Lever
Contact Rating @ Voltage:21@250VAC A
Maximum Movement Differential:0.5 mm
Operating Force:1.23 N
Termination Style:Quick Connect
Dimension:39.8 x 10.3 x 22.8 mm