- D3V-16-3C5
D3V-16-3C5
Omron Electronics
Switch Snap Action N.O. SPST Plunger Quick Connect 16A/0.3A 250VAC 250VDC 1.96N Panel Mount
tanım
Search Keywords: D3V163C5
şartname
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
satıcı:Omron Electronics
Parça Numarası:D3V-16-3C5
Ölçü Birimi:Per Each
RoHS :Yes
HTS:8536509040
COO:ID
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
100
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
Stokta:
80
Ships today, if you order in
Buy all 80 in-stock or the regular minimum order quantity of 100