TUW15J47RE
Ohmite
Res Wirewound 47 Ohm 5% 15W ±350ppm/°C Ceramic AXL Bulk
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
BOX Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: TUW15J47RE
  • satıcı:
    Ohmite
  • Parça Numarası:
    TUW15J47RE
  • COO:
    TH
  • ECCN:
    EAR99
    140
  • Termination Style:
    Axial
  • Power Rating:
    15 W
  • Resistance Value:
    47 Ohm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±350 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    N/A
  • Packaging:
    N/A
  • Dimension:
    49 x 12.5 x 11.5 mm