TFSC1K50JE
Ohmite
Res Thick Film 1.5K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Molded AXL
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
BOX Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: TFSC1K50JE
  • satıcı:
    Ohmite
  • Parça Numarası:
    TFSC1K50JE
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    168
  • Termination Style:
    Axial
  • Power Rating:
    0.75 (3/4) W
  • Resistance Value:
    1.5 KOhm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 200 °C
  • Packaging:
    N/A
  • Dimension:
    13 x 5.5 x 1.1 mm