SM106031004FE
Ohmite
Res Thick Film 1M Ohm 1% 2W ±25/±50ppm/°C Epoxy RDL
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: SM106031004FE
  • satıcı:
    Ohmite
  • Parça Numarası:
    SM106031004FE
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Termination Style:
    Radial
  • Power Rating:
    2 W
  • Resistance Value:
    1 MOhm
  • Tolerance:
    1 %
  • Temperature Coefficient:
    ±25,±50 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 110 °C
  • Packaging:
    N/A
  • Dimension:
    40.13 x 2.54 x 8.64 mm
  • Terminal Pitch:
    35.56 mm