SM104035003FE
Ohmite
The SM104035003FE is a 500 kΩ precision thick film planar resistor rated for 1.5W and a maximum operating voltage of 10.0 kV.
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
BULK Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: SM104035003FE
  • satıcı:
    Ohmite
  • Parça Numarası:
    SM104035003FE
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Termination Style:
    Radial
  • Power Rating:
    1.5 W
  • Resistance Value:
    500 KOhm
  • Tolerance:
    1 %
  • Temperature Coefficient:
    ±25,±50 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 110 °C
  • Packaging:
    N/A
  • Dimension:
    27.43 x 2.54 x 8.64 mm
  • Terminal Pitch:
    22.86 mm