OY150K-TR
Ohmite
Res Ceramic Composition 15 Ohm 10% 2W -1600ppm/°C to 1000ppm/°C Conformal AXL
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
Non-Uyumlu
Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: OY150KTR
  • satıcı:
    Ohmite
  • Parça Numarası:
    OY150K-TR
  • Ölçü Birimi:
    Per Each
  • RoHS :
    No
  • HTS:
    1
  • Termination Style:
    Axial
  • Power Rating:
    2 W
  • Resistance Value:
    15 Ohm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    -1600 to 1000 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    N/A
  • Packaging:
    N/A
  • Dimension:
    22.6 x 7 mm