MOX200001006FE
Ohmite
Through Hole Resistor - Mini-Mox - 0.1 Gohm - Maxi-Mox Series - 250 mW - ± 1% - Axial Leaded - 500 V.
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
BOX Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: MOX200001006FE
  • satıcı:
    Ohmite
  • Parça Numarası:
    MOX200001006FE
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Termination Style:
    Axial
  • Power Rating:
    0.25 (1/4) W
  • Resistance Value:
    100 mOhm
  • Tolerance:
    1 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C
  • Packaging:
    N/A
  • Dimension:
    6.5 x 2.2 mm