D50K20KE
Ohmite
Resistor, Wirewound - Vit. Enamel - Radial Lugs - 50W -A (+/-) 260ppm/AC - 20K Ohms
tanım +
Search Keywords: D50K20KE
  • Parça Numarası:
    D50K20KE
  • Power Rating:
    50 W
  • Resistance Value:
    20 KOhm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±260 ppm/°C