D50K1R0E
Ohmite
Resistor, Wirewound - Vit. Enamel - Radial Lugs - 50W -A (+/-) 260ppm/AC - 1.0 Ohms
tanım +
Search Keywords: D50K1R0E
  • Parça Numarası:
    D50K1R0E
  • Power Rating:
    50 W
  • Resistance Value:
    1 Ohm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±260 ppm/°C