D25K3K0E
Ohmite
Resistor, Wirewound - Vit. Enamel - Radial Lugs - 25W -A (+/-) 260ppm/AC - 3K Ohms
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
BOX Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: D25K3K0E
  • satıcı:
    Ohmite
  • Parça Numarası:
    D25K3K0E
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Technology:
    Wirewound
  • Case Style:
    Vitreous Enamel
  • Mounting:
    Bolt-On
  • Power Rating:
    25 W
  • Termination Style:
    Radial Lug
  • Resistance Value:
    3 KOhm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±260 ppm/°C