- UF12A12-STHR
UF12A12-STHR
Mechatronics
AC Fan Axial Ball Bearing 115V 106CFM 46dB 120 X 120 X 38mm
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Case Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım
Search Keywords: UF12A12STHR
şartname
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
satıcı:Mechatronics
Parça Numarası:UF12A12-STHR
Ölçü Birimi:Per Each
RoHS :Yes
HTS:8414596590
COO:TW
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1 -
Category:AC Fan
Dimension:120 x 120 x 38 mm
Voltage Rating:115 V
Power Rating:12 W