GL-DPDT-48D
MEC Relays
Electromechanical Relay 48VDC 2.6KOhm 7A DPDT (43x21.5x40.3)mm Top Flange Power Relay
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +