SD-350B-12
MEAN WELL
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 12V 27.5A 330W 9-Pin
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: SD350B12
  • satıcı:
    MEAN WELL
  • Parça Numarası:
    SD-350B-12
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Dimension:
    215 x 115 x 50 mm
  • Family:
    SD-350
  • Mounting:
    Chassis
  • Number of Outputs:
    1
  • Input Voltage:
    19 to 36 V