RST-5000-36
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 36V@138A - 4968W
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: RST500036
  • satıcı:
    MEAN WELL
  • Parça Numarası:
    RST-5000-36
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Dimension:
    460 x 211 x 83.5 mm
  • DC Input Voltage:
    Not App
  • AC Input Voltage:
    196 to 305,340 to 530 V