PSP-600-27
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 27V@22.2A - 600W
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: PSP60027
  • satıcı:
    MEAN WELL
  • Parça Numarası:
    PSP-600-27
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • DC Input Voltage:
    124 to 370 V
  • AC Input Voltage:
    88 to 264 V