HRPG-300-24
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 24V@14A - 336W.
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: HRPG30024
  • satıcı:
    MEAN WELL
  • Parça Numarası:
    HRPG-300-24
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • DC Input Voltage:
    N/A
  • Dimension:
    199 + 17(Max) x 105 x 41 mm
  • AC Input Voltage:
    110,230 V