APC-25-1050
MEAN WELL
AC/DC LED Power Supply - Const Curr - 25.2W - Fixed: 24 Vdc @ 1,050mA - Dim: No
tanım +
Search Keywords: APC251050
  • Parça Numarası:
    APC-25-1050
  • Maximum Output Power:
    25 W
  • Output Voltage Range:
    9.0 to 24.0 Vdc
  • Maximum Output Current:
    1,050 mA (1.05 A)
  • Operating Temperature:
    -30 to 70 °C