SCE120XA3FP1B
Mallory Sonalert
Audio 48VAC 120VAC 40mA 95dBA 2400Hz to 3400Hz Panel Mount
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +