W48M-113B
Lumex
Push Button Switch - 19mm - SPST - 0.1A - 48V - Momentary - Metal - Illuminated Blue
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: W48M113B
  • satıcı:
    Lumex
  • Parça Numarası:
    W48M-113B
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    1
Tools/3D Models +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
Stokta: 2
Ships today, if you order in Buy all 2 in-stock or the regular minimum order quantity of 5