- Ana Sayfa ›
- Tüm Ürünler›
- Elektromekanik ›
- Anahtarlar ›
- Rocker Anahtarlar ›
- V2D2A60B-CMC00-000
Mevcut alternatifler
Littelfuse / Carling Technologies
V2D2A60B-CMC00-000
Switch Rocker (ON) None OFF SPST Quick Connect Rocker 20A 12VDC 150000Cycles Automotive Bulk
Veri sayfasını görüntüle Aksesuarlar Bana Bildir
RoHS Uyumlu
Uygunluk Sertifikası
Açıklama
+
Switch Rocker (ON) None OFF SPST Quick Connect Rocker 20A 12VDC 150000Cycles Automotive Bulk
Arama anahtar kelimeleri: V2D2A60BCMC00000
şartname
+
-
Ürün ÖzelliğiÖzellik Değeri Özellik Seç
-
satıcı:Littelfuse / Carling Technologies
-
Parça Numarası:V2D2A60B-CMC00-000
-
Diğer ad/olarak da bilinir:RCV-00016782
-
Ölçü Birimi:Başına adet
-
RoHS :evet
-
HTS:8536509040
-
COO:MX
-
ECCN:EAR99
-
Tedarikçi Standart Paketi:
100
Sıkça sorulan sorular
V2D2A60B-CMC00-000 yerine hangi ürün kullanılabilir?
V2D2A60B-CMC00-000 için önerilen alternatif ürün Littelfuse / Carling Technologies tarafından üretilen RCV-00016782 olup OnlineComponents.com üzerinden temin edilebilir.
V2D2A60B-CMC00-000 RoHS uyumlu mu?
Evet, V2D2A60B-CMC00-000 RoHS uyumludur.
V2D2A60B-CMC00-000 için teslim süresi nedir?
V2D2A60B-CMC00-000 için standart teslim süresi yaklaşık 8 gündür. Stoktaki miktarlar OnlineComponents.com tarafından gönderilir.
Fiyat Eşleştirme Garantisi
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
Stokta:
54
Gönderim today, Ayar değerini girin.
Minimum sipariş miktarı:
5
8 Hafta
Gemi olabilir
10.21.26
Fiyat (USD)
Adet
Birim Fiyat
5
$9.37
25
$8.90
50
$8.69
100
$8.57
300
$6.81
500
$6.72
1.000 +
$6.68
Teklif için tıklayın
Giriş yap
özel fiyatların kilidini açmak için