HAT902ASDC24
Hasco Relays
Electromechanical Relay 24VDC 660Ohm 30ADC/40AAC SPST-NO (32.53x27.43x28.21)mm THT Heavy Duty Relay
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: HAT902ASDC24
  • satıcı:
    Hasco Relays
  • Parça Numarası:
    HAT902ASDC24
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Relay Construction:
    Non-Latching
  • AC Coil Voltage:
    N/A
  • DC Coil Voltage:
    24 V
  • Contact Arrangement:
    SPST-NO
  • Maximum Current Rating:
    40 A
  • Mounting:
    Through Hole
  • Termination Style:
    Quick Connect/PC Pin
  • Push to Test Button:
    No
  • Led Indicator:
    No
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C