A50QS175-4
Ferraz Shawmut
Fuse HRC 175A 500V Bolt Tap 31 X 92.2mm
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: A50QS1754
  • satıcı:
    Ferraz Shawmut
  • Parça Numarası:
    A50QS175-4
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    5
  • Type:
    HRC
  • Fuse Size:
    31 x 92.2 mm
  • Acting:
    N/A
  • Current Rating:
    175 A
  • Maximum AC Voltage Rating:
    500 V
  • Maximum DC Voltage Rating:
    500 V