ASPR-8-125
Essentra
Self-Adhesive Feet - Base Diameter - 12.7 mm (0.500 in) - Base Height - 3.2 mm (0.125 in) - Color - Black - Material - P ...
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Bag Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Self-Adhesive Feet - Base Diameter - 12.7 mm (0.500 in) - Base Height - 3.2 mm (0.125 in) - Color - Black - Material - PE Foam - Quantity Per Pad1000