- HCMA1305-8R2-R
HCMA1305-8R2-R
Eaton Electronics / Bussmann
Inductor Power Shielded Wirewound 8.2uH/5.25uH 20% 100KHz Powdered Iron 9.5A 0.0201Ohm DCR Automotive T/R
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
REEL Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım