- BK/MDA-12-R
BK/MDA-12-R
Eaton Electronics / Bussmann
Fuse Miniature 12A 250V Slow Blow 2-Pin Cartridge Holder
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım
Search Keywords: BKMDA12R
şartname
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
satıcı:Eaton Electronics / Bussmann
Parça Numarası:BK/MDA-12-R
Ölçü Birimi:Per Each
RoHS :Yes
HTS:8536100040
COO:CN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
100 -
Type:Miniature
Fuse Size:6.35 x 31.75 mm
Acting:Slow Blow
Current Rating:12 A
Maximum AC Voltage Rating:250 V