- 41206ESDA-TR1
41206ESDA-TR1
Eaton Electronics / Bussmann
ESD Suppressor Polymer 12V 8-Pin SMD T/R
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Reel Paketleme
tanım
Search Keywords: 41206ESDATR1
şartname
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
satıcı:Eaton Electronics / Bussmann
Parça Numarası:41206ESDA-TR1
Ölçü Birimi:Per Each
RoHS :Yes
HTS:8533408070
COO:TW
ECCN:EAR99
Reel Pack:
1 -
Type:Polymer
Maximum Working Voltage:12(Typ) V
Capacitance Value:1 pF
Typical Trigger Voltage:150 V
Operating Temperature:-40 to 105 °C