ESX10-TB-102-DC24V-4A
E-T-A Engineering Technology
Circuit Breaker - Solid State - 1 Pole - 4A - 24VDC - Lever Actuator - DIN Rail.
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Box Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: ESX10TB102DC24V4A
  • satıcı:
    E-T-A Engineering Technology
  • Parça Numarası:
    ESX10-TB-102-DC24V-4A
  • COO:
    DE
  • ECCN:
    EAR99
    4
Tools/3D Models +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
Stokta: 2
Ships today, if you order in Buy all 2 in-stock or the regular minimum order quantity of 4