TL6120DF300QG
E-Switch
Tactile Switch - SPST-NO - Top Actuated - 0.05A @ 12VDC - Standard Actuator - 10.00mm Actuator Height off PCB - Non-Illuminate ...
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
REEL Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Tactile Switch - SPST-NO - Top Actuated - 0.05A @ 12VDC - Standard Actuator - 10.00mm Actuator Height off PCB - Non-Illuminated - 300gf Operating Force - Process Sealed - Gull Wing - Surface Mount.
Search Keywords: TL6120DF300QG
  • satıcı:
    E-Switch
  • Parça Numarası:
    TL6120DF300QG
  • COO:
    VN
  • ECCN:
    EAR99
    350
  • Dimension:
    7.2mm x 10mm x 10mm
  • Mounting:
    PCB Surface Mount
  • Pole Throw Configuration:
    SPST
  • Switch Configuration:
    N.O.
  • Actuator Style:
    Round Button
  • Operating Force:
    2.94 N
  • Contact Rating @ Voltage:
    0.05@50VDC A