Search Keywords: F1400AA10
  • satıcı:
    Curtis Industries
  • Parça Numarası:
    F1400AA10
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    10
  • Mounting:
    Flange Mount
  • Maximum Voltage Rating:
    250 VAC
  • Maximum Current Rating:
    10 A
  • Operating Frequency:
    50,60 Hz
  • Operating Temperature:
    N/A
  • Dimension:
    57.1 x 123.3 x 44.4 mm