- 8L02-24-10
8L02-24-10
Coto Technology
Economical DIP Reed Relays, 2 Form A, 24V
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
TUBE Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım
Search Keywords: 8L022410
şartname
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
satıcı:Coto Technology
Parça Numarası:8L02-24-10
Ölçü Birimi:Per Each
RoHS :Yes
HTS:8536410060
COO:CN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
25 -
Type:Dry
DC Coil Voltage:24 V
Contact Arrangement:DPST-NO
Maximum AC Switching Voltage:200 V
Maximum DC Switching Voltage:200 V
Maximum Carry Current:0.5 A
Maximum Switching Current:0.5 A
Maximum Switching Power:10 W
Package Type:DIP
Terminal Type:PC Pin
Mounting:Through Hole
kaynaklar
This product is discontinued, but still in stock.
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
Stokta:
2
Hemen gönderilebilir
Buy all 2 in-stock or the regular minimum order quantity of 25