CD19FD272JO3F
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 2700pF (+/-) 5% - 500VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C - RoHS
tanım +
Search Keywords: CD19FD272JO3F
  • Parça Numarası:
    CD19FD272JO3F
    EAR99
    50
  • Lead Diameter:
    0.8 mm
  • Dimension:
    17.3(Max) x 6.9(Max) x 13.7(Max) mm
  • Capacitance Value:
    0.0027 uF
  • Lead Pitch For Radial:
    8.7 mm