CD19FD242FO3F
CD19FD242FO3F
Cornell Dubilier
Stokta: 0
MİN SİPARİŞ: 5
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
CD19FD242FO3
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 2400pF (+/-) 1% - 500VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
Non-Uyumlu
tanım +
Search Keywords: CD19FD242FO3
  • satıcı:
  • Parça Numarası:
    CD19FD242FO3
  • Ölçü Birimi:
    Per Each
  • RoHS :
    No
  • HTS:
    EAR99
    50
  • Capacitance Value:
    0.0024 uF
  • Construction:
    N/A
  • Lead Diameter:
    0.8 mm
  • Lead Pitch For Radial:
    8.7 mm