CD10ED330JO3F
Cornell Dubilier
Cap Mica 33pF 500V 5% (9.4 X 4.8 X 8.6mm) Radial 3.6mm 125°C T/R
tanım +
Search Keywords: CD10ED330JO3F
  • Parça Numarası:
    CD10ED330JO3F
    EAR99
    100
  • Capacitance Value:
    33 pF
  • Lead Pitch For Radial:
    3.6 mm
  • Dimension:
    9.4(Max) x 4.8(Max) x 8.6(Max) mm
  • Construction:
    N/A
  • Lead Diameter:
    0.4 mm