CD10CD180JO3F
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 18pF (+/-) 5% - 500VDC - -55°C to 125°C - TC= -200 to 200ppm/°C - RoHS
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
BAG Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: CD10CD180JO3F
  • satıcı:
    Cornell Dubilier
  • Parça Numarası:
    CD10CD180JO3F
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Capacitance Value:
    18 pF
  • Dimension:
    9.1(Max) x 4.8(Max) x 8.4(Max) mm
  • Lead Diameter:
    0.4 mm
  • Lead Pitch For Radial:
    3.6 mm