380LQ821M400A052
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 820uF ±20% - 400V - 85°C - Through Hole Snap-In - 50mm x 35mm Dia.
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
CARTON Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: 380LQ821M400A052
  • satıcı:
    Cornell Dubilier
  • Parça Numarası:
    380LQ821M400A052
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    80
  • Capacitance Value:
    820 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -25 to 85 °C
  • Mounting:
    Through Hole
  • Voltage:
    400 VDC