- RCV-37120513
RCV-37120513
Carling Technologies
Rocker Switch - *** BODY ONLY*** - (ON)-OFF-(ON) - SPDT - QC - 20A@12VDC - 2 Inc Lamps: 12V + 18V
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Certificate of Compliance Guarantee
tanım